O nas

Naszą misją jest zapewnienie właścicielom psów i kotów
odpowiedzialnej i troskliwej opieki dla ich zwierząt.


Dlaczego my?

Oto kilka powodów, dla których warto powierzyć nam swojego czworonoga:


10-letnie doświadczenie


Firma Golden Pets, dotychczas znana pod marką Pet Sitter Kraków, działa nieprzerwanie od 2013 roku. W codziennej pracy korzystamy z wieloletniego doświadczenia w opiece nad zwierzętami towarzyszącymi, w szczególności psami i kotami.


Indywidualne podejście


Dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony z naszym opiekunem był dla Twojego czworonożnego przyjaciela przyjemny i komfortowy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pupile mają różne potrzeby dlatego do każdego podopiecznego podchodzimy indywidualnie.


Wyselekcjonowani i przeszkoleni opiekunowie


Każdy z naszych opiekunów przechodzi proces rekrutacji i szkolenia przygotowującego do pracy ze zwierzętami a w trakcie pracy mogą korzystać z merytorycznego wsparcia behawiorystów, trenerów i lekarzy weterynarii.
Nasi opiekunowie pracują na podstawie umowy i posiadają ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Dzięki temu możesz bez obaw powierzyć nam nie tylko swojego pupila, ale także klucze do domu.


Szczegółowe relacje z opieki


Komunikacja jest dla nas bardzo ważna. Dbamy, by odbywała się z zachowaniem najwyższych standardów. Nasi opiekunowie przesyłają szczegółowe raporty z każdej opieki, w których znajdziesz opis wykonanych czynności, informacje o samopoczuciu zwierzęcia, zdjęcia i mapy ze spacerów.


Referencje od Klientów


Liczne grono zadowolonych Klientów potwierdza, że warto zaufać naszym opiekunom.


Sprawdź, co mówią nasi klienci

Google Maps

Facebook

Jak pracujemy?

Wybór opiekuna

Na podstawie dostarczonych przez Ciebie informacji wybieramy opiekuna, który najlepiej zaopiekuje się Twoim zwierzęciem biorąc pod uwagę jego rasę, wiek, temperament i indywidualne potrzeby.

Każdy z naszych opiekunów przechodzi szkolenie pod okiem behawiorysty i może się z nim konsultować w każdym momencie odbywanej opieki. 

Pet sitterzy Golden Pets poznają podstawy psiej i kociej komunikacji, potrafi zidentyfikować kluczowe potrzeby czworonogów i zna zasady bezpieczeństwa.

Wizyta zapoznawcza

Spotkanie z opiekunem to znakomita okazja, żeby się nawzajem poznać. Zwierzak, który ma taką okazję szybciej odnajdzie się w nowej sytuacji.

Spotkanie odbywa się najczęściej w domu u Ciebie lub u opiekuna, u którego zwierzę ma mieszkać podczas Twojej nieobecności.

Zachęcamy do umówienia spotkania zapoznawczego z opiekunem, który będzię troszczyć się o Twojego pupila – w szczególności, gdy korzystasz z naszych usług po raz pierwszy.

Opieka

Opiekun dba o zwierzę zgodnie z Twoimi zaleceniami, dokładając wszelkich starań, by czuło się ono tak dobrze, jak podczas Twojej obecności w domu. W tym czasie dbamy również o Twoje samopoczucie. Jesteśmy w stałym kontakcie, codziennie wysyłamy wiadomości zawierające informacje o przebiegu opieki, zdjęcia, mapy ze spacerów, a także filmy.

Wiedząc, że przyjaciel ma się dobrze możesz spokojnie cieszyć się urlopem lub załatwiać swoje sprawy.

Powrót do domu

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – szczególnie, gdy u boku masz z powrotem swojego ulubieńca. My też cieszymy się, gdy zadowolony zwierzak wraca pod opiekę swojego człowieka.

W trakcie i po opiece dzielimy się spostrzeżeniami na temat zwierzęcia oraz słuchamy Twoich sugestii. Wszystko po to, byście nasze kolejne spotkania wspominali jeszcze lepiej.

Jak zamówić opiekę?

W kilku prostych krokach zarezerwuj usługę za pośrednictwem naszego sklepu internetowego goldenpets.pl

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@goldenpets.pl

telefon: + 48 12 333 60 70

Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00.