Justyna Warzecha

Jestem certyfikowanym opiekunem zwierząt Centre of Applied Pet Ethology Polska i technikiem weterynarii a obecnie poszerzam swoją wiedzę w dziedzinie behawiorystyki psów i kotów. Założyłam Pet Sitter Kraków przekształcając swoje hobby w sposób na życie.

Kursy i szkolenia

2015 – w trakcie
Advanced Diploma in the Practical Aspects of Companion Animal Behaviour and Training, kurs dla behawiorystów zwierzęcych, COAPE;

2016
Technik weterynarii, dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe;

2014
EDIVET: Do you have what it takes to be a veterinarian?
, The University of Edinburgh – Coursera;

Animal Behaviour and Welfare, The University of Edinburgh – Coursera;

Licencja dla kierowców i osób obsługujących pojazdy drogowe przewożące zwierzęta wydana przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Katowicach.

2013
Certyfikat opiekuna zwierząt COAPE Polska;
Ukończenie profesjonalnego kursu dla opiekunów zwierząt Petsitter, organizowanego przez COAPE Polska.

Seminaria i konferencje naukowe

2016
Medycyna behawioralna w praktyce, seminarium z dr Karen Overall, 12-13/03/2016;

2014
Udział w konferencji naukowej COAPE, 8/11/2014
Tematy: behawioralne, somatyczne i neurologiczne przyczyny zmian behawioralnych u psów i kotów, neurofizjologiczne podstawy reakcji strachu i metody leczenia zaburzeń związanych z lękiem i niepokojem psów, praktyczne aspekty pracy z psami przejawiającymi agresywność o podłożu lękowym, problemy behawioralne kotów związane z separacją oraz optymalna dieta dla współczesnych psów domowych w świetle dowodów genetycznych na dostosowanie psa do diety bogato-skrobiowej.


Urszula 

Miłość do zwierząt jest dla mnie rzeczą tak oczywistą, że nie potrafię o tym mówić. One są częścią mojego życia, tak samo ważną jak ludzie. W mojej rodzinie zwierzęta były zawsze bardzo zadbane. W domu przez 16 lat miałam suczkę o imieniu Lalunia. Nazwaliśmy ją tak, ponieważ była piękna. Przez kolejne 16 lat mieszkała z nami kotka Mietka, jedna z wielu znajd, które przygarniałam z ulicy. Najczęściej wyszukiwałam dla nich nowych domów, ale Mietka została z nami. W Pet Sitter Kraków opiekuję się psami u siebie w domu.


Halina 

Zwierzaki zawsze obecne były w naszej rodzinie. Jako dziecko przynosiłam do naszego małego mieszkanka bezdomne kociaki, którym rodzice znajdowali nowe domy. Przez 16 lat członkiem naszej rodziny była mała sunia. Obecnie nie mam własnego pupila i większość swojego czasu poświęcam na zajmowanie się u siebie pieskami oddawanymi mi pod opiekę w firmie Pet Sitter Kraków.


Anna

Od dziecka miłośniczka czworonogów i tych miauczących i tych szczekających. W rodzinnym domu mam dwa psiaki: Kiarę i Józka. Z kotami też radzę sobie całkiem dobrze, a koty ze mną jeszcze lepiej. Prywatnie miłośniczka łazikowania po górach, więc długie spacery mi nie straszne. Nawet w brzydką pogodę.